Author Topic: SCBv Scooter Party 2011  (Read 13697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andry

• SCBv co-Founder
  • Scuterist
    • GBvNET Tracker
Re: SCBv Scooter Party 2011
« Reply #15 on: July 19, 2011, 01:57:00 AM »
Si mie mi-a facut o adevarata placere sa ne cunoastem, chiar m-am bucurat enorm cand am descoperit ca suntem toti pe aceasi lungime de unda si, drept urmare, ne-am simtit foarte bine.

O sa revin cu poze din putinele ce sunt si pe camera mea. Mai am si ceva poze/filmari de la baietii de pe Dunare, dar nu-mi permit sa le public, ii invit pe dansii sa o faca.

Offline tomy_fan

• Scuterist
« Reply #16 on: July 19, 2011, 03:47:06 AM »
dap a fost super  ;D excelent party, deabia astept anu care vine sa ne intalnim iar.

Offline Geoopsy

• Scuterist
« Reply #17 on: July 28, 2011, 07:05:41 AM »
Si mie mi-a facut o adevarata placere sa ne cunoastem, chiar m-am bucurat enorm cand am descoperit ca suntem toti pe aceasi lungime de unda si, drept urmare, ne-am simtit foarte bine.

O sa revin cu poze din putinele ce sunt si pe camera mea. Mai am si ceva poze/filmari de la baietii de pe Dunare, dar nu-mi permit sa le public, ii invit pe dansii sa o faca.

...Slut Baieti ! Asa e . Ne-am simtit foarte bine, la Party... Sper sa nu renuntati la a doua editie... Puteti folosi materialul film/foto, fara probleme... ;)

Offline Bogdanix

• Scuterist
« Reply #18 on: August 18, 2011, 09:50:10 PM »
Ceva poze noi?:)

Offline Geoopsy

• Scuterist
« Reply #19 on: August 21, 2011, 05:12:37 AM »
...Asa sau vazut lucrurile,din partea Scooter Club Danubius Gl_Br ...

http://www.youtube.com/watch?v=uHiV6O6-iFU...

http://www.youtube.com/watch?v=rOIF5PmhVKY
 bere

Offline matrix

• <50
  • SCBv co-Founder
  • Scuterist
  • Gyuri
    • blog
« Reply #20 on: August 23, 2011, 01:47:40 AM »
Putin stiu, asa ca trebuie facut public de un mare caracter, - The Great Seal - , fost scuterist si intemeiator al acestui forum, momentan conservar pe alte meleaguri in cautarea unui trai decent, care a sustinut moral si material intregul Scooter Party.
Nu putem sa trecem cu vedere acest aspect, asa ca: sa ne traiesti Englezule si speram sa ne onorezi cu prezenta la anul cand vom face un party si mai mare cu mancaruri si bauturi si cu toate cele.

Offline Clyo

• Roacker satanist
  • SCBv co-Founder
  • Scuterist
« Reply #21 on: August 24, 2011, 12:01:28 AM »
Multumesc foarte mult pentru cuvintele frumoase, stimate domn. Vreau sa precizez pentru inceput ca traiul decent inca il caut. Al dracu', se ascunde, insa daca il prind... nu ii mai dau drumul. Mai vreau sa precizez ca si fara scuter, tot scuterist raman. Acolo, in adancul sufletului, iubirea pentru scuter nu va pieri niciodata. Poate va fi inlocuita de cea pentru motor.

Nu am sustinut nimic, stimate fost coleg de doua roti. In schimb, i-am ajutat cat am putut pe cei care mi-au fost de-a lungul a cativa, putini ani frumosi: amici de cola, tovarasi de drumetii, prieteni de bere si o familie.

Din umeda Anglie va doresc un asfalt mai uscat ca pasaricile ne...zburatoare.

P.S. Promit ca daca totusi prind traiul ala decent, il aduc acasa.

Offline gabriell

• Scuterist
« Reply #22 on: January 05, 2012, 05:38:51 PM »
Salut baieti  :D ! Se aude ceva de editia 2012 ?
Nu incerca sa mergi mai repede , decat ingerul tau pazitor !

Offline anothergxg

• Burgman owner wannabe
  • SCBv co-Founder
  • Scuterist
« Reply #23 on: January 06, 2012, 11:54:07 PM »
greu de spus...

Offline Andry

• SCBv co-Founder
  • Scuterist
    • GBvNET Tracker
« Reply #24 on: January 11, 2012, 05:17:33 AM »
întradev?r, a?a cum am anun?at ?i pe forumul scuteristi.ro , nu v? putem spune sigur dac? vom organiza ?i anul acesta ceva. Mai este jumatate de an pân? la o posibil? întâlnire, perioad? în care se pot întâmpla multe vrute ?i nevrute.

Dac? om fi to?i s?n?to?i sper ca s? ne vedem ?i anul acesta, într-un decor care s? includ? m?car ?i-o balt?.

Offline tomy_fan

• Scuterist
« Reply #25 on: January 24, 2012, 02:16:03 AM »
suna bine partea cu balta, oricum daca e sa se faca indiferent unde o fi sa fie sunt sigur ca o sa iasa excelent

Offline tomy_fan

• Scuterist
« Reply #26 on: July 04, 2012, 12:04:44 AM »
ceva noutati de party-ul de anul acesta